O nas

Comunicazione Polska to spółka z siedzibą w Warszawie, która od 2011 roku działa w sektorze public relations między Włochami a Polską.

Głównymi obszarami działalności są opracowywanie różnych usług prasowych oraz wsparcie dla firm, organizacji, instytucji oraz ośrodków turystycznych, które chcą zaistnieć w Polsce i we Włoszech.

Promujemy i wspieramy również wszelkiego rodzaju badania, publikacje, wydarzenia i projekty, które mają na celu integrację kulturalną i handlową między Włochami a Polską.

Podstawą Comunicazione Polska stanowi pełna pasji i zaangażowania w swoją pracę dwujęzyczna redakcja, w której skład wchodzą dziennikarze, graficy, filmowcy, fotografowie, na której czele stoi dziennikarz Sebastiano Giorgi.

Od początku swojego istnienia spółka utrzymuje stabilne relacje z włoskimi instytucjami w Polsce: Ambasadą, Instytutem Handlu Zagranicznego (ICE), Izbą Handlową, Konsulatami i Komitetami. Organizuje wydarzenia i wystawy we Włoskich Instytutach Kultury w Warszawie i Krakowie oraz współpracuje z polskimi uczelniami i instytucjami.

Na przestrzeni lat, Comunicazione Polska stworzyła szereg narzędzi informacyjnych i komunikacyjnych, które obecnie cieszą się własną historią i rosnącą liczbą odbiorców:

Gazzetta Italia
Polonia Oggi
Panorama Polonia
Premio Gazzetta Italia

Comunicazione Polska oferuje również szereg usług w zakresie komunikacji, marketingu, tłumaczeń, organizacji wydarzeń i public relations.