ten artykuł jest dostępny w wersji włoski polski

Redakcja

Redakcja Gazzetta Italia, prowadzona przez dziennikarza Sebastiano Giorgi, to zgrany i doświadczony w kontaktach włosko-polskich zespół. Redakcja, poza tworzeniem dwumiesięcznika Gazzetta Italia, codziennie, na zlecenie Agenzia Nova, wydaje newsletter Polonia Oggi oraz biuletyn informacyjny Panorama Polonia.

Gazzetta Italia utrzymuje stałą współpracę z instytucjami i uniwersytetami. Istnieje możliwość odbycia stażu dziennikarsko-językowego w redakcji, po szczegółowe informacje prosimy pisać na adres redazione@gazzettaitalia.pl lub dzwonić pod numer +48 505 269 400.

Skład redakcji

Sebastiano Giorgi, Giorgio Pezzolato, Konrad Pustułka, Agata Pachucy, Urszula Sobol, Dorota Kozakiewicz–Kłosowska, Massimiliano Soffiati, Karolina Wróblewska, Amelia Cabaj

Sebastiano Giorgi

DYREKTOR

giorgi@gazzettaitalia.pl
Leggi

Giorgio Pezzolato

WŁAŚCICIEL

Leggi

Konrad Pustułka

ADMINISTRATOR

pustulka@gazzettaitalia.pl
Leggi

Agata Pachucy

SEKRETARZ REDAKCJI

pachucy@gazzettaitalia.pl
Leggi

Urszula Sobol

GRAFICZKA

sobol@gazzettaitalia.pl
Leggi

Dorota Kozakiewicz–Kłosowska

REDAKTOR

kozakiewicz@gazzettaitalia.pl
Leggi

Massimiliano Soffiati

DZIENNIKARZ / TŁUMACZ

soffiati@gazzettaitalia.pl
Leggi

Karolina Wróblewska

SOCIAL MEDIA / TŁUMACZKA

wroblewska@gazzettaitalia.pl
Leggi

Amelia Cabaj

DZIENNIKARKA / TŁUMACZKA

cabaj@gazzettaitalia.pl
Leggi

ten artykuł jest dostępny w wersji włoski polski