Home » Kuchnia » Prestige: to co najlepsze z Włoch

Prestige: to co najlepsze z Włoch

Firma Prestige jest synonimem poszukiwania i zamiłowania do świata włoskiej żywności i napojów. „Dobrymi rzeczami zawsze należy się dzielić” to dewiza firmy, która stawia sobie za cel oferowanie w Polsce najlepszych oryginalnych produktów branży spożywczej opatrzonych autentycznym znakiem „made in Italy”. Za pośrednictwem sieci handlowej Prestige zaopatruje HO.RE.CA. Firma działa również na potrzeby klientów indywidualnych poprzez sieć delikatesów firmowych prowadzonych w Bielsku-Białej i w Warszawie (uroczyste otwarcie 28 maja, więcej szczegółów na stronie internetowej firmy Prestige). Niebawem zostaną również otwarte delikatesy w Krakowie i we Wrocławiu.

Articolo_GI_02

Największym atutem firmy jest oferowanie świeżych produktów (nie tylko wędlin i serów, ale również mięs, ryb, owoców i warzyw). W ofercie Prestige znajdują się także inne, starannie wybrane, (również niszowe) o wysokiej jakości towary, takie jak oliwa z oliwek, octy balsamiczne, czy pieczołowicie wybrane przez sommeleiera wina np. Bolgheri lub Bellavista. Większość z nich jest trudno dostępna w Polsce. Oferta zawiera także bogatą gamę wyselekcjonowanych, dojrzewających serów regionalnych, które świadczą o bogatej tradycji mleczarskiej północnych i południowych Włoch. Można tu także znaleźć cenione na całym świecie włoskie wędliny, których najznamienitszymi przedstawicielami są culatello, prosciutto crudo (dojrzewające 24 miesiące) oraz breasola. W ofercie znajdują się również morskie rarytasy, takie jak jeżowce, granseola (gotowane kraby kolczaste podlane tylko oliwą i sokiem z cytryny), małże, bottarga (zasuszone tradycyjnymi metodami jajeczka rybich gonad).

Każdego dnia, dzięki Prestige, istnieje możliwość zaoferowania konsumentom wspaniałego menu, lub samodzielnego przygotowania go przez nich we własnym domu, z tych lub wielu innych oferowanych przez firmę produktów kuchni włoskiej. Kuchni, która wciąż jest tak uwielbiana i ceniona przez konsumentów na całym świecie.

Prestige: from Italy, every day.

www.prestigeimportexport.pl

Articolo_GI_03

Tags