PartnersPol Group, zawsze o krok do przodu

0
16

Pierwsza spółka w grupie – Partners, została założona pod koniec 1997 roku. Na początku firma świadczyła usługi w zakresie transportu międzynarodowego. W trakcie rozwoju i w związku z rosnącymi potrzebami obsługiwanej przez Partners włoskiej firmy z branży AGD, doszło do otwarcia pierwszego magazynu. Wkrótce zaczęli się pojawiać nowi klienci z innych branż, m.in. z branży spożywczej, dla których konieczne stało się uruchomienie nowych linii produkcyjnych.

Aktualnie Partners działa w ramach PartnersPol Group. W skład grupy wchodzą dwie spółki: PartnersPol Group Sp. z o.o. oraz Partners Sp. z o.o., które oferują kompleksowe usługi logistyczne w magazynach połączone z transportem krajowym (załadunki cało-pojazdowe oraz częściowe) oraz międzynarodowym. Magazyny o powierzchni całkowitej blisko 90 tys. m2 zlokalizowane są w kilku miejscowościach na terenie Polski. Niektóre z nich zapewniają kontrolowaną temperaturę i wilgotność. Wysoką jakość usług potwierdzają certyfikaty: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, HACCP, IFS LOGISTIC oraz świadectwo AEO. Korzystając z nowoczesnych narzędzi, wieloletniego doświadczenia oraz know-how firma znajduje rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów.

W ramach grupy działa w Polsce 6 oddziałów. Każdy z nich realizuje projekty niezależnie, ale wszystkie oddziały są zintegrowane tworząc PartnersPol Group. To pozwala budować strategię dla całej grupy, w obrębie wszystkich obszarów działania.

Na stałe zatrudnionych jest blisko 400 pracowników. Natomiast w akcje co-packingowe, w zależności od typu kampanii, czy okresu ich trwania zaangażowanych jest dodatkowo średnio w skali roku ponad 2.000 osób. Kadra zarządzająca jest zarówno narodowości włoskiej, jak i polskiej.

PartnersPol Group planuje podwoić obroty grupy w ciągu najbliższych trzech lat działania, równocześnie dbając o podwyższanie kwalifikacji pracowników oraz pogłębianie ich wiedzy. Szczególną uwagę przywiązuje do najwyższej jakości usług i relacji z Klientami, profesjonalizm, elastyczność działania oraz innowacyjność, konieczną do dalszego, dynamicznego rozwoju.

Strona www: www.partnerspol.pl
Facebook: www.facebook.com/Partnerspol-Group-216941611792863