WŁOCHY WIDZIANE OCZYMA INFLUENCERÓW. ROZPOCZYNA SIĘ PIERWSZE WYDARZENIE DEDYKOWANE POLSKIM INFLUENCEROM ZAKOCHANYM WE WŁOSZECH

0
206

Włoski Instytut Kultury w Krakowie z Italy Ambassador Awards organizuje pierwsze w Polsce wydarzenie dedykowane influencerom, którzy swoją pracą opowiadają światu o pięknie Włoch.

Włoski Instytut Kultury w Krakowie współpracuje z Italy Ambassador Awards, pierwszą włoską nagrodą dedykowaną najlepszym influencerom, twórcom treści i blogerom z całego świata, którzy promują Włochy, podczas pierwszej edycji nagrody Italy Ambassador Awards – Poland!

W poniedziałek 5 czerwca w Hotelu Starym w Krakowie będziemy mieli przyjemność gościć polskich influencerów, blogerów, twórców treści i promotorów, którzy postanowili włożyć serce i duszę w promocję Włoch na całym świecie. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania inspirujących ludzi, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami oraz tworzenia nowych relacji pomiędzy tymi, którzy z zawodu lub z zamiłowania wybrali propagowanie wizerunku Italii. Swoją obecność potwierdziło już ponad 17 influencerów i twórców treści, którzy swoim zasięgiem docierają do ponad miliona obserwujących.

Nagroda Italy Ambassador Awards jest prestiżowym wyrazem uznania dla pracy tych, którzy z wielkim zaangażowaniem poświęcają się promowaniu Włoch na świecie. Główna edycja nagrody odbędzie się we Florencji w listopadzie tego roku: jest to coroczne wydarzenie poświęcone Made in Italy i całemu bogactwu, które oferuje Bel Paese, ze szczególnym uwzględnieniem świata turystyki, gastronomii i zróżnicowanego rozwoju.

Krakowskie wydarzenie to dzień w całości poświęcony naszym gościom, którzy na zmianę wezmą udział w dedykowanych im panelach, podczas których będą mieli okazję zaprezentować siebie, swoją pracę i pasję, którą opisują w jedym z pięciu kanałów społecznościowych: Instagram, Facebook, TikTok, Youtube, Blog. Na zakończenie prezentacji międzynarodowe jury wybierze zwycięzcę, który weźmie udział w finale włoskiego konkursu Italy Ambassador Awards we Florencji (listopad 2023). Koszty podróży i zakwaterowania zostaną pokryte przez Włoski Instytut Kultury oraz przez sponsorów.

Dzień pełen chwil rozrywki i spotkań towarzyskich,jest otwarty dla wszystkich chętnych po wcześniejszej rezerwacji a zakończy się uroczystą kolacją (dodatkowo płatną). Biesiadny moment pozwoli delektować się propozycją najlepszej włoskiej enogastronomii w towarzystwie ulubionych influencerów.

Italy Ambassador Awards – Polska odbywa się we współpracy z Hotelem Starym, przy udziale licznych sponsorów jak min. Portobello Restauracja, TreSorelle Restauracja, Katane oraz pod patronatem medialnym Gazzetta Italia.