Adalbert’s Tea zanurz się w świat najlepszej herbaty ze Sri Lanki

0
92
Tamil women plucking tea leaves near Nuwara Eliya, Sri Lanka ( Ceylon ). Sri Lanka is the world's fourth largest producer of tea and the industry is one of the country's main sources of foreign exchange and a significant source of income for laborers.

Najlepszy smak herbaty w pięknym opakowaniu.

Codzienna obserwacja rozmów naszych znajomych przy filiżance herbaty zainspirowała nas do stworzenia unikalnych Herbat Premium, które nie tylko zaskakiwałyby swoim niepowtarzalnym smakiem, ale również zasługiwałby na eleganckie i prestiżowe opakowania. Nasza inspiracja zaprowadziła nas aż na olśniewającą Sri Lankę. I już w lipcu 2015 roku mogliśmy cieszyć się z naszego cejlońskiego skarbu – kolekcji klasycznych herbat Adalbert’s Tea z przyciągającym uwagę złotym słoniem na puszce. Herbata ta szybko stała się symbolem niepowtarzalnej jakości, tworzącej atmosferę relaksu i wyjątkowości. Motywuje nas to do nieustannego tworzenia kolejnych smaków, trafiających w najbardziej wymagające gusta.

WOJCIECH DMOWSKI, członek zarządu Adalbert’s Ltd.

Kiedy założyciele marki Adalbert’s Tea, po raz pierwszy skosztowali herbaty na malowniczej plantacji na Sri Lance wiedzieli, że muszą podzielić się tym niepowtarzalnym smakiem ze światem. To było coś więcej niż tylko napój – to była miłość w każdej kropli, która teraz gości w każdej filiżance tej wyjątkowej herbaty.

Co czyni herbatę Adalbert’s Tea tak wyjątkową?

Odpowiedź jest prosta – jej pochodzenie. A gdy mówimy o prawdziwie niepowtarzalnej herbacie, mówimy o Adalbert’s Tea. Ten wyjątkowy napój ma swe korzenie na olśniewającej Sri Lance, która jest domem dla jednych z najstarszych i najbardziej cenionych tradycji produkcji herbat. Ten kraj od lat słynie z najlepszej czarnej herbaty na świecie. Dzięki idealnej kombinacji warunków klimatycznych, żyznej glebie, urozmaiceniu wysokości oraz wysokiej jakości liściom herbacianym, ta perła Azji zapewnia niezrównane doświadczenie smakowe i zapachowe z każdym łykiem. Wszystkie herbaty pochodzą z tej samej rośliny Camellia Sinensis, jednak występuje ona w różnych odmianach i kultywarach. Nasz wybór herbaty jest procesem pełnym pasji i doświadczenia. Starannie ją selekcjonujemy z różnych regionów Sri Lanki, aby zapewnić różnorodną i unikalną paletę smaków. Szukamy także najwyższej jakości liści herbacianych, które są zbierane ręcznie przez doświadczonych pracowników.

„Herbata Adalbert’s Tea to esencja olśniewającej Sri Lanki zamknięta w liściu herbaty”.

Jak jest produkowana Adalbert’s Tea?

Proces produkcji herbaty Adalbert’s Tea to kombinacja tradycyjnych metod i nowoczesnej technologii, co sprawia, że każda filiżanka jest naprawdę wyjątkowa. Pierwszy krok: Zbieranie liści. Każdego ranka, zanim słońce osiągnie zenit, nasi doświadczeni pracownicy starannie zbierają ręcznie tylko najświeższe dwa górne listki i pączek liści herbacianych. Drugi krok: Suszenie. Następnie liście są rozkładane i suszone, aby zahamować proces fermentacji. To jest kluczowy etap, który pozwala zachować delikatny smak i aromat naszej herbaty. Trzeci krok: Fermentacja. Potem liście są delikatnie tłoczone i przechodzą proces fermentacji. To właśnie podczas tego procesu Adalbert’s Tea zyskuje swój charakterystyczny kolor i moc. Czwarty krok: Suszenie i pakowanie. Na końcu liście są ponownie suszone, a następnie pakowane bezpośrednio na Sri Lance, aby za[1]pewnić najwyższą jakość i świeżość. Potwierdza to unikalne logo lwa na każdym opakowaniu cejlońskiej herbaty Adalbert’s Tea.

Herbaty Adalbert’s Tea to symfonia smaków, której tajemnica leży w starannej obróbce i zrozumieniu cejlońskiej ziemi. A unikalne logo ze złotym lwem na opakowaniu gwarantuje jej pochodzenie, świeżość i najwyższą jakość.

Tamil women plucking tea leaves near Nuwara Eliya, Sri Lanka ( Ceylon ). Sri Lanka is the world’s fourth largest producer of tea and the industry is one of the country’s main sources of foreign exchange and a significant source of income for laborers.

Wyjątkowe chwile z herbatą Adalbert’s Tea

Adalbert’s Tea to nie tylko herbata najwyższej jakości, ale także doznania smakowe i zmysłowe. Różnorodność oferowanych smaków zaspokaja gusta i preferencje nawet najbardziej wymagających, ponieważ oprócz klasycznych smaków oferujemy unikalne kompozycje, które są efektem połączenia tradycyjnych receptur z nowoczesnymi trendami. Dzięki temu konsumenci mogą odkrywać nowe, niezwykłe połączenia smakowe i zapachowe.

Adalbert’s Tea stawia również na estetykę i elegancję, co widać zarówno w opakowaniach herbaty, jak i w samym procesie parzenia i degustacji. Każda filiżanka Adalbert’s Tea to także niezwykła chwila odpoczynku i przyjemności lub radosnego spotkania z najbliższymi. To również zdrowe pobudzenie ciała i umysłu, kiedy tego potrzebujesz. Zapraszamy do odkrywania naszej herbaty od kolekcji klasycznej Adalbert’s Tea – kompozycji smakowych, które doskonale uzupełnią każdy moment dnia.

„Pozwól sobie na przeżycie cudownych i wyjątkowych chwil każdego dnia z herbatą Adalbert’s Tea.”

Zakochaj się w świątecznej kolekcji herbat Adalbert’s Tea

Herbata jest nieodłącznym elementem towarzyszącym nam w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W Adalbert’s kochamy ten czas. Dlatego na prośbę naszych konsumentów, w tym roku przygotowaliśmy przepiękną, świąteczną kolekcje herbat Adalbert’s Tea. Chcemy sprawić, aby ten szczególny okres był wypełniony magią i wyjątkowy przeżyciami. Zachwycimy nie tylko smakiem i aromatem specjalnie wyselekcjonowanych kolekcji herbat ale także oryginalnością i gustownym wizerunkiem opakowań. Zakochaj się w naszej świątecznej kolekcji! Po więcej szczegółów zajrzyj na stronie www.sklep.adalberts.pl.

„Zaparzając filiżankę herbaty ze świątecznej kolekcji Adalbert’s Tea wprowadzisz do swojego domu wyjątkową magię i zapach Świąt.”