Satisfashion Milano 2023

0
109
Emilio Bonadio, fot. R.Poschmann @posh_foto

Podczas Milano Fashion Week, 24 września 2003 roku, w Chiostri di San Barnaba, Mystyle-Events było gospodarzem kolejnej edycji pokazu mody, SatisfashionMilano. Satisfashion to wydarzenie stworzone z myślą o doświadczaniu przyjemności i radości, jakie daje nam moda. Każda edycja gromadzi międzynarodowych projektantów, również w tym roku ponad dwudziestu projektantów i marek zaprezentowało swoje najnowsze kolekcje. Wszystko to w jeden wieczór pełen piękna mody i designu.

Pokaz był podzielony na dwie części i prezentował kolekcje w różnych stylach i technikach. To niezwykłe zgromadzenie dało widzom przegląd aktualnych trendów w modzie. Mieliśmy okazję zobaczyć najnowsze kolekcje: Emilio Bonadio, Gera Skandal, MUSUBI, Katerina Eksioglu, Aline Celi, Feyza Kurtulmus, Monika Gruber, Madame MG Couture, Mon Blanche, Nodesha Fashion, SOURA, Magdalena Arlukiewicz, Joanna Niemiec, Ewa Zbaraszewska, Basia Olearka & K. Paluch, Pudu Design & Dorota Cenecka, Angelika Kauffmann, Momoka Tokyo, Naghmeh Kiumarsi, Roxanne Design oraz kolektywu projektantów Alwayssupportalent by Flavia Cannata.

Pudu Design and Dorota Cenecka, fot. R.Poschmann / @posh_foto

Przez całą noc goście wydarzenia mieli możliwość testowania wspaniałych produktów kosmetycznych Clinect, sponsora Satisfashion i delektowania się smakiem win i prosecco marki Passiamo, dzięki hojności TiM Wine Company, partnera Satisfashion.

Organizatorem i twórcą SatisfashionMilano jest Mystyle-Events, niemiecka agencja mody z polskim i ukraińskim rodowodem, prowadzona przez Kasię Stefanów, od lat działająca na rzecz promocji i popularyzacji mody oraz projektantów na rynku globalnym. Przed powrotem do Mediolanu, Mystyle-Events z wielkim sukcesem organizowała wydarzenia modowe w głównych stolicach mody i kluczowych miastach, w tym w Paryżu, Berlinie, Rzymie, Lwowie, Monako, Warszawie i Dubaju.

Satisfashion Milano zostało zorganizowane we współpracy z Konsulatem RP w Mediolanie.