Satisfashion ROMA

0
150
autore: Emilio Bonadio

15 lipca w Palazzo Ferrajoli w Rzymie miłośnicy mody i designu zebrali się na pokazie Satisfashion ROMA – wydarzeniu, którego pomysłodawczynią i główną organizatorką jest Kasia Stefanów z MystyleEvents.

Imprezę otworzył pokaz najnowszej kolekcji Roberta Czerwika, jednego z czołowych polskich projektantów, tuż po nim odbyła się oficjalna inauguracja wydarzenia, której przewodniczyła Lorena Baricalli, gwiazda baletu, aktorka, piosenkarka, choreografka i ambasadorka Satisfashion ROMA. Drugim pokazem otwarcia była kolekcja brazylijskiego projektanta Emilio Bonadio.

Podczas Satisfashion ROMA swoje kolekcje zaprezentowało 12 projektantów: Silk Epoque, Klaudia Markiewicz we współpracy z Harmattan Leather Goods, Kovalowe, Magdalena Arłukiewicz we współpracy z Aleksandrem Gliwińskim, AynurPektas, Nadia Silk Couture, Angelika Józefczyk, Kamila Froelke, Mo.Ya Fashion we współpracy z Chilli Jewellery oraz Alwaysupportalent kolektyw projektantów pod przewodnictwem Flavii Cannaty.

Na wydarzeniu nie zabrakło znamienitych gości, wśród których Ambasador Polski we Włoszech Anna Maria Anders, przedstawiciele polskiej i włoskiej dyplomacji, a także świata biznesu i rozrywki. Kolejna impreza Satisfashion odbędzie się w sierpniu w Berlinie i we wrześniu w Mediolanie.

Więcej informacji na stronie: MystyleEvents – Fashionisaboutdreaming and making other peopledream (mystyle-events.com)

foto: Rafael Poshmann; Monika Mraczek