It.aldico

0
267

ten artykuł jest dostępny w wersji polski włoski

It.aldico to kameralna szkoła języka włoskiego prowadzona przez doświadczoną lektorkę, wykładowcę UW i tłumaczkę języka włoskiego.

Program zajęć układany jest dla konkretnej grupy, nie opierają się na jednym podręczniku, dzięki czemu program jest różnorodny i dopasowywany do uczestników i ich potrzeb. Nacisk kładziony jest na komunikację i rozumienie języka codziennego, w zajęciach często wykorzystywane są materiały oryginalne opracowane przez prowadzącą.

Oprócz zajęć regularnych i indywidualnych organizowane są także warsztaty tematyczne, doskonałe rozwiązanie dla osób, które na przykład nie uczestniczą w zajęciach cyklicznych, a chcą utrzymać kontakt z językiem lub dla każdego kto zwyczajnie chce zgłębić wiedzę na jakiś konkretny temat.

Siedziba szkoły znajduje się na Saskiej Kępie, w Warszawie a wszelakie informacje dotyczące aktualnych zajęć i warsztatów, umieszczane są na fanpage It.aldico na Facebooku. Część zajęć prowadzona jest online. Od niedawna lektorka prowadzi tez kanał na YouTube o tej samej nazwie.

Facebook: www.facebook.com/Italdico-770971666412376/
YouTube:
www.youtube.com/channel/UC_wJM2CrwDXvYJzZG4Yz09A
Tel: 
609 022 155
E-mail: aleoncewicz@gmail.com

ten artykuł jest dostępny w wersji polski włoski