Nasze Jesolo gotowe na Wasze wakacje!

0
1389

[cml_media_alt id='115322']jesolo 1[/cml_media_alt]

Jesolo to niezwykłe miasto, które zachwyca poziomem świadczonych usług, warunków drogowych oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa, oferujące szeroką gamę usług hotelarskich i sposobów spędzania wolnego czasu. Między cienistą Pinetą i bardziej nowoczesnymi kompleksami Adriatyku rozciąga się piętnaście kilometrów złotych piasków na dobrze wyposażonych plażach schodzących wolno do morza. Jesolo już od 13 lat może się poszczycić międzynarodowym wyróżnieniem Bandiera Blu (Niebieska Flaga) przyznawanym za jakość usług i czystość morza. Do tego dołącza się także nagroda przyznawana przez włoskich pediatrów, Bandiera Verde (Zielona Flaga), uznająca to miejsce jako szczególnie odpowiednie dla rodzin z dziećmi. Od 8 wieczorem do 6 rano, najdłuższa wyspa dla pieszych w Europie staje się salonem bez granic, tetniącym życiem, dobrą energią i zabawą. Wyspa, która może zostać pokonana jednym tchem dzięki „Gondolino”, małemu pociągowi, który umożliwia szybkie przemieszczanie się wzdłuż całej strefy dla pieszych.

Ponad trzysta wydarzeń organizowanych rocznie w Jesolo, m.in. Miss Italia, il Lungomare delle Stelle, Jesolo Air Extreme, wystawa rzeźb z piasku, koncerty i wydarzenia sportowe, sprawiają, że wyspa staje się prawdziwym celem turystycznym, równie popularnym latem i zimą.

Możemy tu znaleźć ponad czterysta kompleksów hotelarskich (wśród nich dwa pięciogwiazdkowe hotele), kempingi (takie jak International, który jest pierwszą strukturą tego typu w Europie działającą bez wydalania dwutlenku węgla), apartamenty, ośrodki wypoczynkowe i wszystkie rodzaje wysokiej jakości obiektów turystycznych, zdolnych zaspokoić potrzeby każdego, z pewnymi wyróżniającymi się „archigwiazdami”, które czynią z niej jeszcze piękniejszą i gościnniejszą wyspę.

Jesolo to także 150 km ścieżek rowerowych, parków tematycznych, takich jak Acqualandia, która od wielu lat jest numerem jeden we Włoszech, Tropicarium Park i Sea Life. Klub golfowy o powierzchni sięgającej prawie 1000 metrów kwadratowych i Pista Azzurra (Błękitny Tor), jeden z najważniejszych na świecie torów, prawdziwa ikona w gokartowej, międzynarodowej panoramie.

Dojazd do Jesolo z Wenecji jest bardzo prosty dzięki bezpośrednim połączeniom między miastami, łatwo można także dotrzeć do dwóch lotnisk: Wenecja Marco Polo i Wenecja Treviso. Jesolo, jedna i wiele. Uczucie prostych, przyjemnych wakacji do zarezerwowania online na stronie www.jesolo.it.

KONTAKT:
Strona www: www.jesolo.it 
[cml_media_alt id='115325']24aaffa670e634a7da9a087bfa83abe6_200x200[/cml_media_alt]
Facebook: Jesolo.it
[cml_media_alt id='115323']insta-logo[/cml_media_alt]
Instagram: Jesoloit
[cml_media_alt id='115324']YBGgi9BO[/cml_media_alt] Twitter: Jesolo_it

***

[cml_media_alt id='115330']007[/cml_media_alt]

Jesolo, informacje podróżują z Tobą

Zdobywanie informacji, rezerwowanie, śpiewanie i rozmawianie. Oczywiście z Jesolo. Co więcej na jesolo.it, zaczynając od strony internetowej pełnej informacji o ofertach miasta, z możliwością bezpośredniego zarezerwowania domku letniskowego. Rezerwacje online pozwalają wybrać interesujące nas oferty spośród wielu dostępnych na rynku, wszystkich o wysokim prestiżu, będących w stanie zadowolić każdą potrzebę. Zacznij marzyć o wakacjach bezpośrednio z domu! Na portalu miasta możemy rzucić okiem na Jesolo dzięki kamerze internetowej, możemy także śledzić prognozy pogody. Istnieje także facebookowy profil miejsca, który sprawi że poczujesz się, jakbyś już był w centrum miasta. Nazwa pozostaje bez zmian, jesolo.it, tak jak jej cel: przekazywanie nowych informacji, pokazywanie zdjęć, aby pomóc we wcześniejszym zapoznaniu się z miastem i jego wspaniałościami. Dotrzyj do najchętniej słuchanego radia Veneto, dostępnego na stronie www.radiojesoloweb.it lub poprzez aplikację na smartfon. W ten sposób Jesolo zawsze będzie nam towarzyszyć. Zapisując się na newsletter zdobywamy możliwość bycia informowanymi na bieżąco.

***

Jesolo, morze parków

Mnóstwo parków i atrakcji, które sprawiają, że Jesolo staje się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Acqualandia to prawdziwa tematyczna wyspa zabaw, z 26 atrakcjami wodnymi (m.in. największą na świecie zjeżdżalnią) i nie wodnymi (m.in. najwyższa w Europie wieża do skoków na bungee), 6 profesjonalnych wystąpień i 5 aktywności animacyjnych. Już od 8 lat wybierana jest najlepszym parkiem rozrywki w całych Włoszech.

Sea Life (Morskie Życie)

Prawdziwy park morski wyposażony w 30 dużych akwariów z 5000. okazów należących do ponad stu gatunków ze wszystkich mórz świata: od koników morskich po rozgwiazdy, od meduz po gigantyczne odmiany tajemniczych rekinów. Wycieczka jedyna w swoim rodzaju, która poprowadzi zwiedzających do odkrycia nowych środowisk, w eskalacji doświadczeń, które pokażą także kulturę i wartości historyczne Wenecji.

Tropicarium  Park

Trzy wspaniałe szlaki połączone w jedno. Trzy przepiękne szlaki z ponad 400 okazami zwierząt (nowością jest miejsce przeznaczone dla pingwinów), drapieżnikami takimi jak rekiny i krokodyle, aż po Killer Animals, czyli ekspozycji najbardziej niebezpiecznych odmian zwierząt na świecie.

Golf Club

Oaza zieleni na wyciągnięcie ręki od Lido, pole o powierzchni 900 tys. metrów kwadratowych, które staje się ramą dla prawdziwego resortu wyposażonego w hotele.

Pista  Azzurra (Błękitny Tor)

Jeden z najważniejszych na świecie torów, prawdziwa ikona w gokartowej, międzynarodowej panoramie, miejsce rozgrywania corocznych konkursów lokalnych i międzynarodowych.

Luna Park Jesolandia

Park rozrywki jest absolutnym centrum zabaw, otwartym całe lato, oferującym każdemu, małym i dużym, każdy rodzaj atrakcji. To smak lata, który nigdy nie wybiera się na wakacje.

***

[cml_media_alt id='115342']048[/cml_media_alt]

Wenecja – dwa kroki od nas

Najpiękniejsze i najbardziej romantyczne miasto świata znajduje się kilka kroków od Jesolo. Można tam dotrzeć z Punta Sabbioni w gminie Cavallino Treporti, używając jednego biletu “Quickly”, obejmującego przejazd zarówno autobusem, jak i łódką. Wychodzimy z niej w pobliżu niezrównanego placu Świętego Marka. Już tutaj możemy podziwiać mnóstwo zabytków: od Pałacu Dożów po Most Westchnień, Prokuracje, wyspę Świętego Jerzego, Bazylikę Santa Maria della Salute… I oczywiście Bazylikę Świętego Marka! Spacerując pośród wąskich uliczek miasta możemy podziwiać schyłki starego miasta, kanały i klasyczne weneckie pałace, docierając aż do Mostu Rialto, który majestatycznie łączy brzegi Canal Grande. Dzień do przeżycia pełnym tchem, wśród wąskich uliczek, muzeów, sugestywnych zakątków, typowych lokali i nieodzownej przejażdżki gondolą.

[cml_media_alt id='115340']Untitled[/cml_media_alt] [cml_media_alt id='115341']010[/cml_media_alt]