Insieme, nowa spółka Grupy PartnersPol

0
125

ten artykuł jest dostępny w wersji włoski polski

Insieme Sp. Z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Partnerspol Group i działa od trzech lat na rynku polskim. Działalność firmy rozpoczęto od usługi mycia palet oraz pojemników plastikowych. Myjnia zlokalizowana jest w centralnej części Polski, w Łowiczu, gdzie znajduje się nowoczesna linia myjąca. Szybki rozwój oraz potrzeby rynku przyczyniły się do rozszerzenia oferty o profesjonalny serwis sprzątający oraz dezynfekcję, która stała się flagową usługą firmy.

Insieme Sp. Z o.o. proponuje dezynfekcję zarówno pomieszczeń magazynowych, produkcyjnych, biurowych, jak i mieszkalnych. Dezynfekcja przeprowadzana jest w oparciu o wyjątkowe właściwości ozonu, który dzięki swojej skuteczności tak bardzo zyskał na popularności w ostatnim czasie. Ma on swoje zastosowanie m.in. przy odgrzybianiu pomieszczeń, odkażaniu klimatyzacji, usuwaniu zapachu wilgoci, usuwaniu roztoczy i alergenów, a także wykorzystywany jest w walce z COVID-19.

Ozon uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych. Jego działanie jest 50 razy skuteczniejsze i 300 razy szybsze niż chlor. Jednocześnie nie pozostawia po sobie toksycznych półproduktów rozkładu, a więc jest w pełni bezpieczny dla człowieka i środowiska.

Insieme Sp. Z o.o. korzysta tylko z certyfikowanych środków czystości, a wszystkie usługi wykonywane są w oparciu o aktualne standardy międzynarodowe. Firma stosuje detergenty oficjalnie dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do użytku w branży spożywczej.

Zarząd firmy przewiduje dalszy rozwój w najbliższych latach, stawiając na podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz inwestycje w nowoczesne rozwiązania. Szczególną uwagę przywiązuje do jakości wykonywanych usług, profesjonalizm, elastyczność oraz innowacyjność, mając na celu satysfakcję każdego klienta.

Strona www: www.insiemepolska.pl
Facebook: www.facebook.com/Insieme

ten artykuł jest dostępny w wersji włoski polski