Słoik pełen inspiracji od serca!

0
44

Co roku przedświąteczne przygotowywania stawiają przed nami nowe wyzwania. W jaki sposób nadać tradycyjnym smakom świątecznych deserów nowy wymiar, który zaskoczy i zachwyci naszych bliskich? Jakie prezenty wybrać, aby oddały radość wspólnie spędzonych momentów? Tak, tak… to nasze częste rozterki, na które w tym roku odpowiedź podpowiada nam Nutella® w swoim Kalendarzu Adwentowym! Jak się okazuje znany wszystkim słoik Nutella® kryje nie tylko ukochany smak kremu z orzechów laskowych i kakao, ale i moc inspiracji od serca!

Przepis na słodkie święta

Nie od dziś wiadomo, że kuchnia to serce każdego domu, a wspólnie spędzony czas na przygotowywaniu słodkich świątecznych smakołyków to piękna rodzinna tradycja. Jeśli chcemy nadać wyjątkowego twistu tradycyjnym smakom, warto sprawdzić siedemnaście propozycji przepisów z Kalendarza Adwentowego Nutella® oraz zobaczyć jak z ich wykonaniem poradzili sobie Matteo Brunetti, uczestnik szóstej edycji programu Masterchef, Ewa Wachowicz, prowadząca program „Ewa gotuje” oraz Marieta Marecka i Anna Pastuszka, blogerki kulinarne. Jedno jest pewne – włoskie semifreddo, czy też polski sernik w ich wykonaniu oraz z dodatkiem kremu Nutella sprawdzi się podczas każdego rodzinnego spotkania!

Stwórz oryginalną świąteczną dekorację lub prezent

Na Kalendarz Adwentowy Nutella® składają się nie tylko przepisy, ale i inspiracje w jaki sposób wykorzystać do dekoracji kultowy szklany słoik. Znana z programów telewizyjnych, Agnieszka Winnicka, opracowała fantastyczne rozwiązania na świąteczne aranżacje. Pojemniki na przyprawy, lampiony, dekoracje drzwi czy śnieżne kule – to tylko część propozycji od dekoratorki oraz Nutella® na tegoroczne święta! To co warte podkreślenia, to spoiwo Kalendarza Adwentowego Nutella®. A jest nim serce, które wkładamy w przygotowywanie świątecznych potraw, dekoracji czy prezentów, nadaje im prawdziwej wyjątkowości!

Zobacz Kalendarz Adwentowy Nutella®
Strona www:
www.nutella.com
Facebook:
www.facebook.com/Nutella.Poland